Лінія міжнародна

Лінія міжнародна

З 8 січня 2017 року розпочав курсувати міжнародний рейс Познань-Івано-Франківськ.
Автобуси їздять щоденно цілий рік. Контакти +48 539 885 588


 
12:00 Івано-Франківськ 6:00
12:45 Калуш 5:25
13:30 Долина 4:40
14:30 Стрий 3:40
15:50 Львів Ж/Д 2:30
17:50 КПП «Рава Руська» (UA) 1:10
17:55 КПП «Гребенне»(PL) 23:05
20:20 Люблін 19:50
23:20 Варшава Західна 16:50
03:15 Конін 12:55
04:15 Вжесьня 11:55
05:00 Познань, GLOWNY 11:00
 

Лінія міжнародна